Kempingas „Juostandis“

Kempingas „Juostandis“ įsikūręs netoli Senosios Varėnos miestelio, prie Merkio upės. Tai patogi ir puiki vieta planuojantiems žygius baidarėmis, pėsčiomis, dviračiais, autoturizmo mėgėjams ar tiesiog norintiems pailsėti gamtoje su šeima ar draugais. Atvažiuoti iki kempingo itin patogu ir paprasta.

Kempinge yra tinklinio, vaikų žaidimo aikštelė, supynės, pramogų takai, pirtis ir karšto vandens kubilas. Kempingo šeimininkai taip pat teikia baidarių nuomos paslaugas.

Siūlomi du nakvynės variantus: su savo palapinėmis, kemperiais arba specialiai įrengtoje salėje. Nakvojant palapinėse ar kemperiuose, kiekvienai grupei yra suteikiama atskira lauko pavėsinė su elektra, laužavietė bei vieta palapinėms. Kempinge įrengti lauko, vidaus tualetai, kriauklės ir dušai su šiltu vandeniu. Į kempingo mokestį taip pat įskaičiuota malkos, šašlykinės, iešmai bei naudojimasis lauko virtuvėle, kurioje yra elektra, šaldytuvai, virduliai, indai, prausykla bei geriamas vanduo.

Jei ieškote nakvynės po stogu, galime Jums pasiūlyti šalia administracinio pastato įrengtą salę su nakvynės ir poilsio zonomis iki 22 žmonių. Salėje yra trys atskiri kambariai su dviaukščiais gultais po 8 ir 6 miegamas vietas su patalyne,  mini virtuvėlė, atskiras įėjimas į tualetus ir dušus iš vidaus, terasa.  Tai jauki erdvė Jūsų poilsiui ir pasibuvimui.

Maisto prekių parduotuvė – vos už pusantro kilometro nuo kempingo. Maistas ir gėrimai gali būti atvežami ir į vietą.

Interneto svetainė
www.juostandis.lt
Adresas
Ąžuolų g. 5, Senoji Varėna; 54.240942. 24.54704
Telefonas
+370 610 74347; +370 609 96059